Něco málo o nás..

Veškeré aktivity naší kanceláře se soustředí na to nejdůležitější, přání našich klientů. S ohledem na jejich požadavky vytváříme nejlepší řešení v každém detailu.


Prioritou společnosti je především odvedená práce na špičkové úrovni, což se odvíjí od pečlivého výběru zaměstnanců. Tým naší společnosti se skládá z profesionálů s letitými zkušenostmi a to nejen v oblasti s působením v bezpečnostní sféře,ale i dalších.... jsme tu pro vás od roku 1998.

AG King s.r.o.

AG King s.r.o. byla založena  jako ryze česká bezpečnostní agentura podniků komerční bezpečnosti. Postupem času jsme vycházeli z poptávky trhu rozšiřovali naši nabídku služeb pro spokojenost našich stávajicích i nových zakazníků...

Jsme členem Hospodářské komory ČR a členem "ČK DS" - Česká komora detektivních služeb, jehož prostřednictvím také členem Evropské detektivní komise IKD - INTERNATIONAL KOMMISSION DER DETEKTIV VERBAND.

Činnost společnosti je především směřována na průmyslové podniky, hospodářské, obchodní, výrobní  objekty, sportovní a kulturní instituce, ostrahu fyzických i právnických osob, formou bodyguardů. kde se dbá prioritně  na ochranu a bezpečnost osob  a majetku, podnikatelských i soukromých subjektů..

Úsek činnosti bezpečnostní agentury AG King s.r.o. se zaměřuje především na zajištění bezpečného nerušeného provozu v objektech klienta, ochranu zdraví a životů jeho zaměstnanců, ostrahu a ochranu jeho majetku, zabezpečení bytů, rodinných domů, výrobních provozů, stavenišť, stavebních strojů, zabezpečení skladových prostor a ploch, rekreačních objektů, sportovních a kulturních akcí, atd.

V rámci smluvních vztahů jsme snažíme nabídnout našim klientům nadstandardní kvalitu a aplikaci různých forem metod bezpečnosti a tím tak předcházet všem možným škodám nebo ztrátám na majetku či zdraví našich klientů.

Mezi další priority agentury AG King s.r.o. patří i na detektivní činnost. Tato detektivní služba vznikla integrací a sjednocením profesionálních zkušeností, a odborníků z několika bezpečnostních a dalších profesních složek.

Hlavním cílem bezpečnostní agentury AG King s r.o. je stálý kvalitativní a profesionální rozvoj našich službeb pro širokou veřejnost a organizace, což podporujeme pravidelným školením svých zaměstnanců.

Mezi další odvětví patří poradenská činnost v oblasti bezpečnostních služeb  u vybraných živností, vypracovávání návrhů variant na optimální ostrahu majetku a zajišťování bezpečného provozu ve střežených objektech. Vychází se vždy z požadavku klienta, kde kladen důraz na  zpracování bezpečnostního projektu a koncepce ochrany objektů. Společné řešení bezpečnostních otázek, včetně zpracování detailního bezpečnostního projektu musí odpovídat specifickým potřebám zákazníka

Vývojem společnosti a především požadavky kladenými na rozšíření činností, jsme přistoupili k provozování  patrolové služby, recepční služby, pořadatelské služby, úklidový servis, elektronické zabezpečení vašeho majetku ve všech formach moderní techniky....