Chytrý dům a podnikání

Nabizíme elektro komplexně...


Elektroinstalace silnoproudých rozvodů

Realizujeme kompletní dodávky silnoproudých rozvodů pro průmyslové objekty, obchodní domy, administrativní budovy či bytovou výstavbu. Provádíme i výměnu elektroinstalace, podílíme se na kompletních rekonstrukcích budov. 

Nouzového osvětlení

Instalujeme nouzové osvětlení do únikových cest v návaznosti na další systémy ochrany.

Kamerové systémy

Dodáváme kamerové systémy (CCTV) sloužící k ochraně majetku, monitorování střežených prostor ve vysoké kvalitě s možností ukládání a vyhledávání záznamů pro případné události. Nabízíme jak digitální, tak i starší analogové technologie. Rozšiřujeme stávající kamerové systémy. Pro noční záznam montujeme kamery s infračerveným přísvitem. Zajišťujeme i následnou správu těchto zařízení.

PZTS Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (dříve EZS)

Jako ochranu proti neoprávněnému vstupu do objektu dodáváme poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (dříve známé jako elektronické zabezpečovací systémy - EZS nebo lidově prostě alarm). Detektory (pohybové, opticko-kouřové, otřesové, magnetické kontakty, atd.) napojíme na ústřednu, která všechny prvky spojuje. Zajišťujeme pravidelné kontroly a servis 24/7.

Elektrická požární signalizace (EPS)

Provádíme montáže, pravidelné revize a kompletní servis systémů EPS, které slouží k včasnému upozornění o vzniku požáru. Zajišťujeme i napojení na ostatní systémy a hasiče. Signalizaci poplachu napojujeme na sirény či místní rozhlas. Protipožární trasy montujeme certifikovanými prvky s odolností podle ČSN. Navrhneme vhodné typy detektorů od běžných až po montáže ve výbušná prostředí.

Evakuační rozhlas (ERO)

Dodáváme evakuační rozhlas a veřejné ozvučení pro přenos nahraných či naživo publikovaných zpráv či hudby (někdy nazývaný také požární rozhlas). Zajistíme napojení na systém elekrické požární signalizace.

Docházkové a přístupové systémy (EKV)

Provádíme realizace elektronických docházkových systémů a systémů přístupu. Docházkový systém ušetří náklady spojené s manuální evidencí. Přístupový systém nepustí nikoho tam, kde nemá příslušné oprávnění. Identifikace se řeší pomocí prvků jako jsou elektrické zámky, karty, chipy až po otisky prstu.

Televizní a satelitní systémy

Navrhujme a dodáváme řešení pro televizní a satelitní systémy (STA). Od malých rodinných domů až po hotely, kancelářské budovy a bytové domy. Zajistíme příjem a rozvod rozhlasových, televizních a satelitních kanálů.

Strukturovaná kabeláž, datové sítě

Děláme výstavbu kabelážních systémů pro datové a hlasové služby včetně rozvodů pro inteligentní budovy. Datové sítě, rozvody, strukturované kabeláže, aktivní prvky, zálohování dat atd.

Servis a revize

Na vlastních zakázkách provádíme servis a revize v rámci záruky či dle servisní smlouvy. Přibíráme do servisu i cizí instalace.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.